Turystyka

Kolonie, czyli jak odciągnąć dziecko od komputera

Off 5

Przez wiele lat sporo nastoletnich dziewcząt wypełniało odchudzające kolonie Olsztyn z nadzieją, że tam uda się im dowiedzieć jak prawidłowo jeść i jakie ćwiczenia robić przez okres kilku tygodni. W ten sposób miały też nadzieję szybko schudnąć. Tego typu programy są znane jako kolonie warmia odchudzające. W ciągu ostatnich 20 lat wskaźnik otyłości u dzieci wzrósł znacząco. Istnieją liczne przyczyny tej epidemii, jak np. to że dzieci źle jedzą jak i to, że mniej się ruszają.

Rodzice są tak zajęci, że fast food i napoje pełne cukru stały się normalne. Zamiast iść na zewnątrz i się pobawić, dzieci są często spotykane w pobliżu komputerów i na grach w gry wideo. Dzieci zwykle nie chodzą do szkoły ? rodzice ich podwożą i to nawet jeśli szkoła znajduje się w niewielkiej odległości od domu.

Ten styl życia prowadzi do jednego wyniku: nadwagi i otyłości u dzieci. Być może właśnie wtedy ratunkiem okażą się takie kolonie mazury sprzyjające odchudzaniu i nabyciu zdrowych nawyków. Rodzice powinni to przemyśleć.

About the author / 

admin

Related Posts

Polecamy:

Losowe artykuły:

  • Kwatery prywatne Sanok i Kwatery nad Biebrzą

      Kwatery nad Biebrzą i kwatery prywatne Sanok Urlop na łonie natury Chyba nie trzeba nikogo przekonywać do tego, że urlop spędzony na łonie przyrody jest idealnym sposobem na odreagowanie stresu. Na pewno poczuł to na własnej skórze każdy kto pojechał do Biebrzy chociaż raz w życiu. Szczególnie, że nie trzeba martwić się o duże…

  • Organizacja imprez – Głogów

    Wielu rodziców chciałoby, aby ich dzieci zawsze się uśmiechały, żeby były szczęśliwe oraz żeby im niczego nie brakowało. Często z tych powodów, rodzice dają się namówić swoim pociechom na organizację urodzin dla kolegów i koleżanek ze szkoły czy przedszkola. Aby ten rodzaj przedsięwzięcia się powiódł, dorośli często korzystają z usług wyspecjalizowanych firm, dla których organizacja…

Reklama: