Turystyka

Malinowy sad Ruda śląska

Off 4

 

Restauracja Wiśniowy Sad

Restauracja Wiśniowy Sad oferuje niebanalne doznania dla najbardziej wybrednych kubków smakowych. Oferujemy pyszne dania kuchni tradycyjnej przyrządzone ze składników najwyższej jakości. Wiśniowy Sad to idealne miejsce na rodzinny obiad, randkę tylko we dwoje, uroczystą kolację czy po prostu dobry posiłek w domowej atmosferze.
Urokliwy wystrój nadaje wnętrzu niepowtarzalny klimat, który doprawiony jest niesamowitymi zapachami unoszącymi się w powietrzu. Bogate menu zaspokoi każdy gust. Restauracja Wiśniowy Sad to po prostu dobra kuchnia – tylko tyle i aż tyle. Miła i profesjonalna obsługa, wykwalifikowani szefowie kuchni i atrakcyjne ceny sprawią, że Wiśniowy Sad opuszcza się niechętnie i chętnie się do niego wraca. Dobra restauracja to bowiem nie tylko smaczna kuchnia, ale i gościnność.
Niebanalne menu sprawia, że do Wiśniowego Sadu wraca się, aby za każdym razem spróbować innego dania. Świeże składniki są podstawą naszych dań, a profesjonalni i pełni pasji kucharze potrafią zdziałać z nimi prawdziwe cuda.

About the author / 

admin

Related Posts

Polecamy:

Losowe artykuły:

  • Co można robić na wczasach

    Jak wiadomo, niemalże każdy człowiek regularnie udaje się na wakacje. Podróże są dla nas czymś zupełnie normalnym, jednakże często nie wiemy, co możemy podczas nich robić. Na szczęście mamy wiele opcji do wyboru. Sami jednak musimy ustalić, jakie czynności sprawią nam najwięcej radości. Pamiętajmy, że to my mamy być zadowoleni ze swojego wyjazdu, a nie…

  • Skoki spadochronowe

      Skok ze spadochronem już dawno przestał być kojarzony jedynie z wojskowymi ćwiczeniami na poligonie. Skoki spadochronowe cieszą się współcześnie popularnością u całego grona miłośników sportów ekstremalnych. Wielu z nich zaczynało od tak zwanego skoku w tandemie, który odbywa się wraz z instruktorem. Dzięki temu skoku takiego doświadczyć mogą także osoby zupełnie niedoświadczone w tej…

Reklama: