Turystyka

Restauracja wiśniowy sad cafe Ruda Śląska

Off 7

Torty

Wiśniowy Sad specjalizuje się w wykonywaniu artystycznych i oryginalnych tortów i ciast na każdą okazję. Szukasz nietypowej słodkiej niespodzianki na urodziny, wesele czy komunię? Zamów swój indywidualny tort lub ciasto w Wiśniowy Sad Cafe. Świeżość, wspaniały smak i zaskakujący wygląd wypieku zachwyci wszystkich gości. Tort dla dziecka z bajkowymi postaciami, piętrowy tort weselny, a może elegancki tort na 50-te urodziny?

Dołącz już dziś do naszego elitarnego klubu sympatyków Restauracji Wiśniowy Sad i jego słodkiej filii Wiśniowy Sad Cafe i ciesz się ilością promocji i prezentów. Więcej informacji w zakładce KARTA STAŁEGO KLIENTA. Czekamy na Ciebie to nic nie kosztuje.

W naszej kawiarni każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. Zaczynając od ciekawych kompozycji ciast przez lody tradycyjne własnej produkcji kończąc na przepysznej kawie i liściastej herbacie. Nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby zachwycić i umilić Państwu czas spędzony z nami.

Mamy zaszczyt zaprosić cię do elitarnego klubu sympatyków Restauracji Wiśniowy Sad oraz kawiarni Wiśniowy Sad Cafe. Przyjdź i odbierz indywidualną kartę stałego klienta. Szczegóły programu w regulaminie.

CZEKAMY NA CIEBIE.

Przyjmujemy zamówienia na ciasta na wszelkie okazje. Codziennie w naszej kawiarni istnieje możliwość ich skosztowania wtedy wybiorą Państwo te ulubione. Estetycznie wykonane zapakowane w piękne pudełeczko mogą stać się ciekawym prezentem dla najbliższych.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Dubaj wakacje

      Każdy kto pierwszy raz odwiedza Dubaj będzie się dziwił na każdym kroku, począwszy od lotniska który szybko i bez żadnych problemów odprawia pasażerów. Kolejną wyjątkową sytuację napotkają szukając taksówki, które tylko w Dubaju różnią się kolorem dachu, kolor różowy oznacza, że kierowcą jest kobieta i mogą z nich korzystać tylko kobiety i rodziny z…

  • Samolot czy autokar? Odwieczny dylemat każdego podróżnika

    Wiele osób wyjeżdżających za granicę bardzo często zastanawia się jaki środek transportu wybrać: samolot czy autokar. W obecnych czasach, kiedy pojawiło się wiele tanich linii lotniczych, latanie samolotem stało się o wiele tańsze. Wybór samolotu jako środka transportu bardzo często wiąże się z dużą oszczędnością czasu i wygodą. Lot samolotem zajmuje nawet trzykrotnie mniej czasu…

Reklama: