Turystyka

Wyjazdy integracyjne – Głogów

Off 1

Spotkania poza pracą
Branża hotelarska i restauracyjna przeżywają niesamowity boom na wyjazdy integracyjne. Wyjazdy integracyjne to forma spędzania czasu przez pracowników firmy, którzy na co dzień utrzymują relacje stricte zawodowe. Bardzo rzadko bywa tak, że pracownicy, którzy na co dzień muszą konkurować ze sobą, chcą spotykać się w wolnym czasie z własnej, nieprzymuszonej woli. Rolę pojednawczą pełni w tym miejscu firma. Wyjazdy integracyjne są w pełni opłacane przez organizatora tj. firmę. Pracownicy są wysyłani do innego miasta, aby mogli odetchnąć od codziennych obowiązków i spędzić wspólnie czas, bawiąc się. Choć wyjazdy integracyjne owiane są złą sławą, głównie przez filmy o tej tematyce, to trzeba uczciwie powiedzieć, że spotkania tego typu są bardzo wartościowe. Nie tylko z punktu widzenia relacji międzyludzkich, ale przede wszystkim opłacają się firmie. Spotkania te budują więź między pracownikami, a także między firmą a nimi. Pieniądze zainwestowane w imprezy tego typu bardzo szybko się zwrócą w postaci wyższej jakości pracy i niższego wskaźnika rotacji.

About the author / 

admin

Related Posts

Polecamy:

Losowe artykuły:

  • Tanie noclegi – Głogów

    Noclegi za grosze Często wyjeżdżamy, spędzamy po za domem z różnych przyczyn bardzo dużo czasu warto więc zadbać o to żeby nie wydawać na to wszystkich naszych oszczędności. Można znaleźć przecież tańszą alternatywę dla super-drogich hoteli nie różniących się wcale standardem. Tanie noclegi to lepszy wybór zarówno dla nas, dla bliskich, jak i wspólnych kieszeni….

  • Trentino ? Włochy

    W tej włoskiej miejscowości zbiegają się dwa regiony narciarskie: Dolomiti Superski i Skirama Dolomiti Adamello Brenta, w związku z tym teren ten to prawdziwy raj dla narciarzy, którzy mogą szaleć na setkach kilometrów tras narciarskich. Jest tu wszystko, o czym tylko narciarz może pomarzyć: od świetnie przygotowanych tras zjazdowych, szybkich i bezpiecznych wyciągów narciarskich, górskich…

Reklama: